حضور ایران در نمایشگاه MITT مسکو

به گفته مدیر عامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، نمایشگاه MITT مسکو  ۲۵ تا ۲۸ اسفند ماه برگزار میشود و ج.ا.ا در این نمایشگاه شرکت میکند.
به گزارش وستی پرس، 

به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، محمدحسین صوفی، مدیر عامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، روز دوشنبه، ۲۲ اسفند، در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه‌ و نمایندگان خبرگزاری ها، نشریات و شبکه های داخلی و خارجی برگزار شد، در خصوص حضور نمایندگان ایران در نمایشگاه های تخصصی بین المللی گفت: «بر اساس تصمیم وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، مسئولیت برگزاری نمایشگاه‌های گردشگری و صنایع‌ دستی خارج از کشور به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی واگذار شده است. در این راستا بهمن ماه 1401، نمایشگاه فیتور اسپانیا را برگزار کردیم و ۲۵ تا ۲۸ اسفند ماه نیز در نمایشگاه MITT مسکو شرکت خواهیم کرد. در این نمایشگاه ۱۳ آژانس گردشگری در فضایی به مساحت ۲۴۰ متر مربع به معرفی ایران و مقابله با ایران هراسی می‌پردازند».

گفتنی است، امروز بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری و هتلداری MITT در روسیه و کشورهای همسایه کار خود را آغاز کرده است. به مدت 29 سال است که این رویداد بزرگ، نمایندگان صنعت گردشگری از مناطق روسیه و سراسر جهان را در یک سکو گرد هم آورده است.

در MITT، شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان تصمیمات کلیدی در مورد مشارکت موثر، توسعه کسب و کار، بحث در مورد روندهای اصلی صنعت و ارائه محصولات گردشگری مدرن را می گیرند.

شناسه: 3924