درباره ما

"وستی پرس" اولین پایگاه خبری در ایران است که به دو زبان فارسی و روسی بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند. این فعالیت مبتنی بر توانایی و عملکر افراد متخصص، کارآمد و علاقمند است که تجربه قابل توجهی در امر رسانه و فعالیت های علمی دارند.

بی تردید امروزه نقش و جایگاه رسانه بویژه رسانه های چند زبانه در عرصه داخلی و بین المللی افزایش یافته است. همچنین رسانه های چند زبانه نقش بسیار موثری در افزایش آگاهی و شناخت مردم کشورهای دنیا نسبت به زندگی یک کشور خاص دارند که به نوبه خود منجر به شکل گیری، تقویت و تداوم دیپلماسی مردمی و رسانه ای می شود.

همه عرصه های حیات بشری اعم از گردشگری، اقتصادی، علمی، سیاسی و غیره برای پیشرفت و ارتقاء نیاز به شناخت، تحلیل و بکارگیری تجاربی دارد که دیگر ملت ها کسب کرده اند که بخشی از این نیاز را رسانه های چند زبانه تامین می کنند.

ایران و روسیه بتناسب جغرافیای سیاسی شکل گرفته در گذر زمان و به خاطر سیاست های که حاکمیت های دو کشور دنبال می کنند ناگزیر نیاز به تعامل، همکاری و حتی همفکری و همیاری دارند که بدون شناخت میسر نیست.

در طول تاریخ این شناخت محدود به روابط دولتی، نهادهای علمی و تحقیقاتی و فعالیت های بازرگانی می شد. در یک کلام شناخت دو طرف از همدیگر بسیار محدود و برگرفته از منابع ثالث بود. امروزه با توجه به پیشرت های فنی و پیدایش شبکه های اجتماعی، از طریق فعالیت رسانه های چند زبانه این شناخت براحتی امکان پذیر است.

پایگاه "وستی پرس" به عنوان یک پایگاه خبری و تحلیلی در پی آن است تا با پوشش خبری مناسب، حرفه ای و بدور از غرض ورزی، رویدادهای ایران و روسیه، بتواند نقش هر چند کوچک در شناخت و تقویت روابط دو کشور ایفا کند.

"وستی پرس" اولین پایگاه خبری در ایران است که به دو زبان فارسی و روسی بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند. این فعالیت مبتنی بر توانایی و عملکر افراد متخصص، کارآمد و علاقمند است که تجربه قابل توجهی در امر رسانه و فعالیت های علمی دارند.

علاوه بر فعالیت های متعارف رسانه ای، برای ارتقاء جنبه های کیفی و علمی فعالیت خود، وستی پرس از صاحب نظران، کارشناسان و اهل فکر و قلم دعوت می کند تا مقالات، یادداشت‌ها، اخبار و منابع صوتی و تصویری خود را از طریق بخش ارسال مطالب در اختیار دیگر بینندگان پایگاه قرار دهند.

مخاطبین محترم همچنین می ‌توانند با نظرات خود در ذیل مطالب سایت در تکمیل و تعمیق محتوای ارائه شده مشارکت نمایند.