ملی پوشان هاکی روی یخ ایران عنوان نایب قهرمانی در دیویژن ۴ مسابقات جهانی را از آن خود کردند

ملی پوشان اسکیت هاکی روی یخ ایرانی با شکست تیم ملی مالزی در چهارمین دیدار، عنوان نایب قهرمانی در دیویژن ۴ مسابقات جهانی را از آن خود کردند.
به گزارش وستی پرس، 

به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، در ادامه رقابت های هاکی روی یخ قهرمانی جهان دیویژن ۴ و در پنجمین روز مسابقات روز دوشنبه، ۱۶ اسفند، ملی پوشان ایرانی در چهارمین دیدار خود به مصاف تیم ملی قدرتمند مالزی رفتند و موفق شدند با شکست این تیم به مدال نقره این مسابقات دست یابند.

ملی پوشان ایران با شکست ۷ بر ۳ مالزی ضمن کسب مدال نقره این دوره از رقابت ها بر سکوی نایب قهرمانی دیویژن ۴ جهان ایستادند.

گفتنی است، تیم ملی اسکیت هاکی روی یخ ایرانی که اولین حضورش در رقابت های جهانی را تجربه می کند در سه دیدار پیشین خود ابتدا مغلوب تیم میزبان شد و سپس تیم های سنگاپور و کویت را از پیش رو برداشت.

سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در پیامی کسب عنوان نایب قهرمانی در رقابت‌ های هاکی روی یخ دیویژن 4 جهانی در قرقیزستان را تبریک گفت.

وی موفقیت تیم ملی هاکی روی یخ ایران، که اولین بار رویداد هاکی روی یخ دیویژن 4 جهانی را در قزاقستان تجربه کرد و عنوان با ارزش نایب قهرمانی را به ارمغان آورد، ارزشمند و قابل توجه دانست.

سجادی گفت: «تلاش بازیکنان و کادر فنی و سرپرستی را ارج می نهم به تک تک آنها و مسئولان فدراسیون اسکیت و جامعه ورزش تبریک می گویم و امیدوارم این رشته همچنان در مسیر رشد و پیشرفت موفقیت های قابل توجهی را در آینده برای ایران اسلامی بدست آورد و توسعه بیش از پیش این ورزش مهیج هم محقق شود».

 

لینک ورود به کانال تلگراملینک ورود به صفحه اینستاگرام

 


ملی پوشان اسکیت هاکی روی یخ ایران عنوان نایب قهرمانی در دیویژن ۴ مسابقات جهانی را از آن خود کردند | دانلود

شناسه: 2374