نمایشگاه بین المللی صادرات به روسیه در زنجان آغاز به کار کرد

نمایشگاه بین‌المللی صادرات به روسیه امروز سه شنبه 18 مهر 1402 در محل نمایشگاه کاسپین زنجان افتتاح شد و فعالیت آن به مدت چهار روز با حضور مهمانانی از روسیه و کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا ادامه می‌یابد.
به گزارش وستی پرس، 

به نقل از ایرنا، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین استان زنجان امروز در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه، افزود: حدود ۱۰۰ تولیدکننده و صنعتگر از چهار استان زنجان، تهران، آذربایجان شرقی و فارس در این نمایشگاه حضور یافته و توانمندی‌های خود را به تجار خارجی ارائه خواهند کرد.

رضا قندیلی افزود: زمینه سازی برای توسعه صادرات محصولات ایرانی به کشور روسیه و اورآسیا و تسهیل دسترسی واحدهای تولیدی داخل کشور به فعالان اقتصادی کشورهای خارجی از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

به گفته این مسئول، این نمایشگاه در متراژ ۲ هزار مربع مساحت برگزار و بیشترین فضا به بخش صنایع غذایی به میزان ۳۵ درصد و سپس تجهیزات و ابزارآلات صنعتی، مواد شیمیایی، ساختمانی و پلیمر با ۲۰ درصد واگذار شده است.

قندیلی افزود: ۷۶ نفر از تاجران و بازرگانان هشت کشور منطقه برای حضور در نمایشگاه بین المللی صادرات به روسیه و برگزاری جلسات رو در رو با شرکت های حاضر در نمایشگاه وارد زنجان شده اند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین استان زنجان خاطر نشان کرد: این افراد از کشورهای روسیه، قزاقستان، ارمنستان، تاجیکستان، پاکستان، عمان، عراق و آذربایجان هستند.

وی یادآوری کرد: استانداری زنجان، سازمان جهاد کشاورزی، پارک علم و فناوری، شرکت شهرک های استان، اتاق بازرگانی، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و شهرداری زنجان در برگزاری این نمایشگاه همکاری داشته اند.

نمایشگاه بین‌المللی صادرات به روسیه از ۱۸ تا ۲۱ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان زنجان برگزار می‌شود.


نمایشگاه بین المللی صادرات به روسیه در زنجان آغاز به کار کرد | دانلود

شناسه: 4111