برگزاری نمایشگاه بین المللی غذایی Kazan Halal Market در کازان روسیه با حضور ایران

نمایشگاه بین المللی غذایی Kazan Halal Market در شهر کازان روسیه با شرکت تولیدکنندگان ده ها کشور از جمله جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد.
به گزارش وستی پرس، 

به نقل از اسپوتنیک، 72 شرکت برای حضور در نمایشگاه Kazan Halal Market ابراز تمایل کردند که در محل پارک کشاورزی و صنعتی کازان در طول برگزاری مجمع بین المللی اقتصادی "روسیه - جهان اسلام: کازان فروم" از 14 تا 19 می 2024 (25 تا 30 اردیبهشت ماه 1403) برگزار می شود.

به گفته مارات زیابباروف، وزیر کشاورزی و خوار و بار جمهوری تاتارستان، فهرست شرکت کنندگان در نمایشگاه شامل 15 شرکت خارجی از 9 کشور افغانستان، قزاقستان، قرقیزستان، ترکیه، ایران، پاکستان، آذربایجان، مالزی، اندونزی است و همچنین مذاکرات با ازبکستان، اتیوپی و سایر کشورها در حال انجام است.

57 شرکت از مناطق گوناگون فدراسیون روسیه محصولات خود را در نمایشگاهی که توسط یک بلوک جداگانه با نام تجاری "بازارهای تاتاری" برگزار می شود، ارائه می دهند.

تولیدکنندگان از مناطق تاتارستان، باشقیرستان، ماردویا، کیروف، اومسک و نیژنی نووگورود، و همچنین چوواشیا، اورنبورگ و سرزمین پرم روسیه در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد.

میهمانان این نمایشگاه می توانند غذاهای لذیذ تهیه شده از گوشت اسب، محصولات زنبورداری، طالبی، خربزه، گرمک، گیاهان دارویی، انواع چای و مربا، پوشاک ملی و صنایع دستی ملی را خریداری کنند.

شناسه: 4263