شرکت های خصوصی روسیه آمادگی تامین نهاده های دامی ایران را دارند

روسیه و قزاقستان طی سال‌های اخیر به تامین کنندگان اصلی نهاده های دامی و کالاهای اساسی ایران تبدیل شده اند.

طی سالهای اخیر و بخصوص پس از تشدید تحریم‌های بین المللی و محدود شدن مراودات و انتقالات بانکی و پولی روسیه به یکی از کشورهای اصلی تامین غلات و بویژه نهاده‌های دامی ایران تبدیل شده است. در این راستا شرکت‌های زیادی از  روسیه در صدد همکاری با شرکت‌های ایران هستند.

در این بین شرکت سهامی "Novosibirskkhleboproduct" جزو شرکت هایی است که شانس زیادی برای ورد به بازار ایران را دارد. این شرکت یکی از 3 شرکت بزرگ برتر در زمینه صادرات غلات و دانه های روغنی در منطقه فدرال سیبری روسیه و در میان 20 صادرکننده برتر غلات در سراسر روسیه است.

این شرکت سالانه بیش از 700000 تن محصول را به بازارهای بین المللی صادر می کند. محصولات اصلی این شرکت: بذر کتان، جو، گندم، کنجاله آفتابگردان و ... این شرکت فعالانه در حال توسعه و گسترش جغرافیای صادراتی خود است و محصولات خود را به کشورهایی مانند: ترکیه، ایران، چین، مغولستان، جمهوری کره، هند، قزاقستان، قرقیزستان و دیگران صادر می کند.

در عین حال، یکی از عوامل کلیدی همکاری این شرکت، تعامل با شرکای کشورهای حاشیه خلیج فارس است، بنابراین این شرکت به طور فعال در حال توسعه همکاری با شرکای خود در جمهوری اسلامی ایران - کشوری با قدمت، فرهنگ و آداب و رسوم منحصر به فرد است. این شرکت محصولات ذرت و جاو دامی را به بازار ایران عرضه می کند.

در سال 2023 حدود 105 هزار تن از این  دو محصول توسط شرکت "Novosibirskkhleboproduct به ایران صادر شده است.

همانطور که شاعر فارسی زبان حافظ شیرازی می گوید: "کلماتی که ما می گوییم تبدیل به خانه ای می شود که در آن زندگی می کنیم". لذا اطمینان زیربنای روابط شرکت سهامی "Novosibirskkhleboproduct" با شرکای خودش است. ضمن اینکه احترام و انعطاف از عناصر مهم در ایجاد روابط دوستانه و طولانی مدت است.

Cell +7 923 116 17 84

E-mail  info@aonhp.ru

 

شناسه: 4281