اتاق بازرگانی

هیات تجاری ایران به سرپرستی علیرضا پیمان‌ پاک وارد صربستان شد

معاون وزیر صمت و رییس سازمان توسعه تجارت در راس هیأتی تجاری با استقبال رسمی قائم مقام وزیر تجارت صربستان وارد بلگراد شد.
1401-4-22 16:22

آغاز پنجمین دور مذاکرات ج.ا.ا و اتحادیه اقتصادی اوراسیا

پنجمین دور مذاکرات جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا، جهت امضای موافقت نامه تجارت آزاد با این اتحادیه آغاز می‌شود.
1401-4-14 00:31

بررسی امکان میر بیزنس بانک مسکو برای انتقال ارز حاصل از صادرات

رئیس بانک میر بیزنس بانک مسکو در دیدار با رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اردبیل، ۱۲ خدمات بانکی از جمله امکان انتقال ارز برای کسانی که به صورت رسمی و حقوقی و با قراردادهای رسمی در روسیه به تجارت مشغول هستند، ارائه خدمات بانکی به ۲۰۰۰ دانشجو از مجموع ۴۰۰۰ دانشجو ساکن در مسکو، گشایش L/C از هر بانک ایرانی در صورتی که به تایید بانک مرکزی ایران برسد و حواله‌های بانکی به صورت دلار و یورو را تعهد کرد.
1401-4-3 16:08

مرکز تجاری ایران در مسکو راه اندازی می‌شود

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اردبیل در جریان سفر به مسکو از آمادگی ایران برای ایجاد مرکز تجاری و نمایشگاه دائمی محصولات ایرانی در کشور روسیه خبر داد.
1401-4-3 13:25

ظرفیت‌ های ایران، فراتر از افزایش ۷۰ درصدی ترانزیت کالا

به گفته رئیس اتاق بازرگانی تهران ترانزیت یازده ماهه کالا در کشور اگر چه در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۷۰ درصد افزایش داشته، اما متناسب با ظرفیت‌ های فراوان کشور در این حوزه نیست.
1400-12-18 16:54

مازندران بالغ بر ۴۵ میلیون دلار کالا به روسیه صادر کرد

به گفته معاون هماهنگی امور اقتصادی مازندران، امسال تا پایان دی ماه بیش از ۴۵ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار کالا از گمرکات استان به کشور روسیه صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۲۰ درصد افزایش دارد.
1400-11-17 13:42

صادرات یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلاری کالا از کرمانشاه

به گفته رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه بر اساس آمار ها در نیمه نخست سال جاری یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار کالا از مرز های استان کرمانشاه صادر شد که این میزان از نظر ارزشی ۱۱ درصد و از نظر وزنی ۱۴ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل بیشتر شده است.
1400-7-12 15:51